Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

GMINA TURAWA PRZYSTĘPUJE DO KOŃCOWEJ SPRZEDAŻY WĘGLA KAMIENNEGO

Informuję, że Gmina Turawa przystępuje do sprzedaży końcowej paliwa stałego tj. Węgla kamiennego. Termin składania wniosków o zakup do dnia 16 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania posiadanego zasobu.

Ilość paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej wynosi 77,92 t groszku (frakcja 8-25mm) oraz 140,72 t węgla typu orzech (frakcja pow. 25mm).

Cena za tonę paliwa stałego wynosi 1680 zł.

Wnioski o zakup rozpatrywane będą w kolejności ich wpływu do tut. Urzędu do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej.

 

 

NABÓR II - PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Gmina Turawa przystępuje do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych do dnia 30 kwietnia 2023r.

W związku z wejściem w życie w dniu 3 listopada 2022r. ustawy z dnia 27 października 2022 o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych Wójt Gminy Turawa na podstawie art. 34 ust. 1 w w/w ustawy informuje, że Gmina Turawa będzie prowadziła sprzedaż paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych do 30 kwietnia 2023r.

 

 

 

NABÓR I - PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Gmina Turawa przystępuje do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych do dnia 31 grudnia 2022r.

W związku z wejściem w życie w dniu 3 listopada 2022r. ustawy z dnia 27 października 2022 o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych Wójt Gminy Turawa na podstawie art. 34 ust. 1 w w/w ustawy informuje, że Gmina Turawa  przystąpiła do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.